Забезпечення стабільності роботи наших продуктів, подальша гарантія високого рівня надійності послуг спонукає нас застосовувати всі можливі шлях та інструменти з метою уникнення впливу форс-мажорних обставин, блекаутів.
Одним з таких інструментів є хмарні сервіси, і особливо ті, інфраструктура яких знаходиться за кордоном. Думаємо, що зайве пояснювати з яких саме причин ми акцентуємо увагу на них.
Про хмарні технології
Ми щодня використовуємо хмарні технології, навіть не підозрюючи про це. Telegram, Instagram, YouTube, Gmail ― хмарні сервіси, які повністю змінили наше повсякденне життя.
Хмарна інфраструктура ― це комплекс IT-ресурсів, який надається у користування через інтернет: віртуальні машини, канали зв’язку, мережеве обладнання, дисковий простір та різне програмне забезпечення.
Бізнес та державні установи використовують хмарну інфраструктуру для розміщення ERP та CRM-систем, програм для бухгалтерського обліку, клієнтських баз та інших критично важливих IT-сервісів.
Хмара надається користувачу в потрібному обсязі, оплачується за фактом використання і звільняє від необхідності купувати та обслуговувати власне обладнання.
Які завдання бізнесу вирішує хмара
- Відмовостійкість роботи програм та сервісів. Бізнес, який вимагає високої доступності, страхує себе від ризиків втратити критично важливі дані. Хмара розміщується у географічно рознесених дата-центрах в ЄС та Україні, які забезпечують доступність 99,95% часу.
- Запуск нового проєкту. Навіть якщо IT-інфраструктура компанії знаходиться на власному сервері чи у дата-центрі, хмара ― ідеальний варіант для розміщення будь-якого нового проєкту. Ресурси можна отримати швидко, а якщо проєкт «не вистрілить», його можна згорнути з мінімальними втратами бюджету.
- Оновлення «заліза». Обладнання, на якому розміщені сервіси та критичні IT-системи старіє. Після цього витрати на його підтримку або оновлення ростуть.
- Масштабування бізнесу. З розвитком компанії та розширенням IT-інфраструктури, постає питання покупки додаткового обладнання. А це час та значні витрати. Можна орендувати хмару та платити лише за те, що використовується по факту.
- Сертифікація. Державні проєкти та проєкти з особливими вимогами до інформаційної безпеки мають будуватися на базі інфраструктури, яка відповідає вимогам щодо захисту інформації. Найкращий варіант ― розмістити проєкт у хмарі, яка вже має всі необхідні сертифікати: ISO 27001, ISO 27701, КСЗІ, PCI DSS, CSA STAR.
- Бекапування даних та побудова резервного майданчика. Для того, щоб не втратити дані у разі форс-мажору, необхідно робити бекапи та зберігати їх в іншому місці. Коли бізнес дуже чутливий до простою, створюється резервний майданчик. Хмара ― один із варантів організації такого майданчика.
Наш парнер GigaCloud
GigaCloud — український хмарний оператор. З 2016 року допоміг понад 1500 компаніям провести цифрову трансформацію завдяки хмарним технологіям. Компанія надає послуги великим корпораціям, державним установам та малому бізнесу. Сервісами на основі хмарної інфраструктури GigaCloud щодня користується понад 20 мільйонів людей в Україні, Польщі та інших країнах. У 2021 та 2022 роках GigaCloud визнали найкращою компанією, яка надає послуги IaaS в Україні.
GigaCloud надає своїм клієнтам SLA (Service Level Agreement) 99,95% з фінансовою відповідальністю.
Інфраструктура GigaCloud включає п’ять дата-центрів у Польщі та Україні, у трьох зонах доступності — Варшава, Київ та Львів.
Переваги хмари GigaCloud
- Чотири дата-центри в Україні та Європі. Повна відповідність GDPR.
- Безкоштовні тест та міграція в хмару.
- Техпідтримка 24/7 та повний супровід клієнта.
- Гарантія відмовостійкості систем ― 99,95% чи 99,5%, залежно від обраної хмари.
- Сертифікації за міжнародними стандартами безпеки ― ISO 27001, ISO 27701, КСЗІ, PCI DSS, CSA STAR.
- Хмара доступна з будь-якого куточка світу.
- Оптимізація IT-витрат.
- Фіксована ціна в гривні навіть на хмару за кордоном.
- Можливість плавного й швидкого нарощування кількості користувачів та функціоналу.
- Бекапування даних та зберігання їх у хмарному сховищі, а також можливість побудувати резервний майданчик на випадок форс-мажорів.
Про бізнес- кейси хмарного оператора GigaCloud можна почитати у блозі на їхньому сайті.
Турбота команди APS про стабільність роботи продуктів та сервісів компанії
Перенесення частини наших ресурсів у хмару за кордон, що підтримується дата-центром, який розташований у Євросоюзі, гарантує безпеку, захищеність даних; контрольованість та стабільність робочих бізнес-процесів, а відтак, забезпечення якісного сервісу і безперебійність роботи нашої компанії і програмних продуктів, що працюють для наших клієнтів.