Закупівельники знають, скільки часу потрібно витратити, щоб ввести необхідні атрибути і параметри у тендер. Іноді потрібно заглянути і в заявку, і у бюджет закупівлі, проконтролювати дані в 1С та по складу, а якщо це закупівля послуг перевезення, то й вказати логістичні параметри – тобто завдання додатково ускладняється.
Для чого потрібні у тендері логістичні атрибути
Наше нове доопрацювання в SRM було реалізовано з метою максимальної економії часу заповнення атрибутів тендера та задля збільшення швидкості проведення тендерів. Тепер заповнити тендер потрібними атрибутами можна автоматично, «підтягнувши» дані прямо з Заявки, з прив’язкою до статей Бюджетів та Категорій закупівель.
Для яких компаній це зручно, і якими логістичними параметрами заповнюється тендер
Для компаній, які багато і часто закуповують послуги перевізників і логістів, наприклад аграрних, окремо опрацьована тема «заповнення тендера логістичними атрибутами», а саме із Заявки в Тендер одразу потрапляють:
- дата завантаження
- пункт завантаження: місто, район, область
- пункт вивантаження
- обсяг перевезення із зазначенням опціону
- товарна категорія перевезення
- терміни перевезення
- кількість, необхідних авто
- відстань
- спосіб завантаження
- параметри ваги: тоннажність і довжина
- обмеження транспортного засобу: тип авто, висота загальна, висота борта.
Дані атрибутів доступні для редагування автора на етапі “Формування” або на етапі “Ініціювання”, на більш пізніх етапах – перегляд. Атрибути в заявках повинні бути обов’язковими для заповнення та автоматично потрапляти у створений тендер по конкретній заявці.
Що «на виході»
Завдяки такому вдосконаленню наші замовники, наприклад, аграрії , можуть легко в день проводити 20-30 тендерів на логістику, кожен з них відпрацьовується в середньому по 2-3 години. Це хороші показники, припускаємо, що вони можуть і будуть збільшуватись у залежності від потреби і сфери бізнесу.
Нагадуємо, що в 2020 році клієнти APS SMART в агросекторі заощадили понад 1 млрд грн.
Також, читайте про топові категорії товарів в АПК і харчовій промисловості, (що найчастіше закуповуються через тендери за допомогою системи APS SMART).