Сьогодні організації прагнуть до максимальної адаптивності та ефективності в управлінні інформацією. API APS Smart надає можливість швидко та зручно передавати  і отримувати великі обсяги даних між системами, що інтеграційно пов’язані в єдине інформаційне бізнес-середовище. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу навіть співробітники, які не є суто ІТ-спеціалістами, можуть простими діями редагувати відображення даних, приміром, додавати або приховувати потрібні поля у журналі електронного документообігу.

Основні можливості API APS Smart

API (або Application Programming Interface) – це спосіб взаємодії, набір правил, констант (атрибутів) які дозволяють різним програмам спілкуватись між собою та обмінюватись даними. API надає розробнику засоби для швидкої реалізації у забезпеченні програмної взаємодії систем чи додатків.

Зазвичай набір різних компонентів API налаштовується (програмується) за визначеними сталими правилами. Але сучасні розробки, такі як й наша, дозволяють створювати API більш гнучкими, на потребу замовника, є можливість самостійно змінити атрибути, без додаткового налаштування. Таке API ми називаємо «самопідлаштовуваним».

Таке API може бути застосоване до будь-якого робочого модуля платформи APS Smart. Якщо у ваші й роботі є потреба забирати дані з модуля Планування , а також відповідні документи через модуль Документообіг і передавати їх у облікову систему, без проблем, за допомогою конструктора збираєте API до цих модулів або до інших відповідно до бізнес-потреб та процесів.

Створення структури журналу

За допомогою спеціального сервісу (GET методу) є можливість самостійно додавати або приховувати певні поля, що присутні в обраному реєстрі (журналі). Для цього необхідно вказати умовний псевдонім реєстру (журналу). У відповідь ви отримаєте базову інформацію про журнал та список полів, які можна використовувати.

Отримання детальної інформації про атрибут

Також GET метод надає можливість отримати повну інформацію про конкретне поле журналу. Якщо поле має встановлений перелік можливих варіантів (наприклад, перелік кольорів або розмірів), сервіс наддасть не тільки основні дані про нього, а й усі доступні варіанти заповнення.

Створення нового документа

За допомогою цього ж сервісу є можливість створити шаблон документа, який потім можна заповнювати необхідною інформацією. При створенні документа обов’язково вказуються:

  • Умовний псевдонім реєстру (журналу), де буде розміщено документ;
  • Назва документа (до 50 символів);
  • Ідентифікатор компанії;
  • Ідентифікатор департаменту;
  • Ідентифікатор користувача, який створює документ;
  • За бажанням можна додати додаткову текстову інформацію (до 100 символів).

Додавання або зміна значення поля документа

Сервіс дозволяє додавати, оновлювати або видаляти значення певного поля (атрибута) у вже створеному документі. При цьому можна вказати як текстове, так і числове значення. Якщо значення вже існує, воно буде оновлене. Для видалення значення достатньо надіслати порожній рядок або не вказувати значення взагалі.

При обробці запиту сервіс шукає відповідне поле з найменшим ідентифікатором в рамках журналу та оновлює його, якщо передані дані відповідають вимогам.

У випадку, коли дані не відповідають очікуваному типу, видається помилка із зазначенням необхідного формату.

Вигоди для бізнесу від застосування гнучкого API APS Smart

Швидкість розробки. Взаємодія (інтеграція) систем з метою передачі даних з економією ресурсів та часу на її реалізацію.

Простота використання. Навіть співробітники без спеціальних ІТ-знань досить легко можуть справитися з цією задачею.

Гнучкість. API APS Smartадаптується до різних потреб, дозволяючи працювати з будь-якими атрибутами полів незалежно від їх конфігурації.

Автоматизація процесів. Завдяки API APS Smart процес управління  інформацією і документами стає  швидшим, зрозумілішим та доступнішим для учасників бізнес-процесів.

Схожі записи